„Pod biało-czerwoną”

Aktualności

Szanowni Państwo. Drodzy uczniowie.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.
Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Pragniemy, aby również nasza szkoła stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia dla naszej Małej  Ojczyzny.

W jaki sposób możemy wziąć udział w projekcie?

Wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy o poinformowanie jak największej liczby osób o możliwości oddania głosów poparcia.

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę wypełniając krótką  ankietę pod podanym linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/

W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać  liczbę głosów.

Koordynator akcji szkolnej
nauczyciel Jolanta Gąbka

Zobacz także:

Opłaty
Terminarz dni wolnych od zajęć lekcyjnych
Menu
Skip to content