Akcja charytatywna „Zbieramy karmę dla zwierząt ze schroniska”

Aktualności

Od  września  w naszej szkole trwała akcja zbierania karmy dla zwierząt ze schroniska. Uczniowie  przynosili różne smakołyki dla mieszkańców przytuliska, które składali w wyznaczonych punktach na holu. W czwartek 5. listopada przybyła do nas pani Agnieszka Nowicka  z Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim, podziękowała uczniom za zebraną karmę, która jest szczególnie ważna w okresie jesienno zimowym. Dzieci miały możliwość porozmawiać z panią Agnieszką na temat zwierząt znajdujących się w schronisku, chętnie również opowiadały o swoich pupilach. Na koniec pani Agnieszka dziękując całej społeczności uczniowskiej, przekazała pisemne podziękowanie, które złożyła na ręce opiekuna SU.

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt.
                                                                      opiekun S.U Grzegorz Ziętek

Zobacz także:

Królewska szkoła on-line
Muzealna lekcja online z Zamku Królewskiego w Warszawie
Menu
Skip to content