Dzień Dziecka i Sportu!

Aktualności

Dzień Dziecka i Sportu, obchodzony w naszej szkole wyjątkowo 02. czerwca, rozpoczął się dla uczniów klas 1-3 uroczystym apelem, w którym towarzyszyła nam  Pani Dyrektor A. Wilczura. Przedstawiliśmy dzieciom krótką informację na temat Międzynarodowego Dnia Dziecka i wychowawczynie klas: I. Winiecka, E. Kuświk , R. Gąbka  zaśpiewały Wszystkim zebranym dzieciom sto-lat i złożyły życzenia. Po apelu zaczął się dzień na wesoło. Wspólnie przygotowywaliśmy sałatkę owocową, został przeprowadzony konkurs na najciekawsze przebranie baśniowe, odbył się szereg zabaw i konkurencji sportowych a na zakończenie biesiadowaliśmy przy słodkim poczęstunku. Zabawy i konkurencje sportowe cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, tym bardziej, że po każdej wygranej były nagradzane słodkimi prezentami. Podczas biesiady  odwiedziła nas Pani K. Leśniak – przewodnicząca Rady Rodziców, która złożyła dzieciom życzenia i częstowała słodkościami. Ten dzień przyniósł Nam wiele radości i zadowolenia. Dzieci wspólnym głosem odpowiedziały nam, że Bardzo Im się Podobało. Serdecznie Dziękujemy Panu sołtysowi i radnemu A. Mielcarkowi, jak również Radzie Rodziców,  za wsparcie finansowe, które przeznaczyliśmy na zakup nagród i słodkości.

Fotorelacja z Dnia Dziecka w szkole

Fotorelacja z Dnia Dziecka w przedszkolach

Zobacz także:

Dzień Dziecka w klasach 4-8
Zapoznanie ze szkołą
Menu
Skip to content