Dzień Edukacji Narodowej

Aktualności

„Piękno na to jest, by zachwycało do pracy – praca, by się zmartwychwstało” – tymi słowami Cypriana Kamila Norwida – Pani Dyrektor Halina Doktór rozpoczęła uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życząc wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły wszelkich sukcesów zawodowych, cierpliwości i wytrwałości w pracy z dziećmi i młodzieżą. Tradycyjnie wyrazem uznania sukcesów i osiągnięć w pracy zawodowej były przyznane Nagrody Dyrektora Szkoły.

W tym szczególnym dniu wszyscy uczniowie oraz przedszkolaki mieli okazję złożyć nauczycielom podziękowania za przekazywaną wiedzę i trud włożony w kształtowanie serc i umysłów. Przygotowany na tę okazję program artystyczny przekazywał przede wszystkim życzenia słonecznych dni i zadowolenia z codziennej pracy, a wyrazem uczniowskiej wdzięczności były kwiaty i przepiękne pieśni

Zobacz także:

Podziękowania
Granty PGR- informacje
Menu
Skip to content