Dzień Pluszowego Misia

Aktualności

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.
Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia dzieci poznały historię powstania pluszaków, nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów- miodku.
Przedszkolaki wykazały się także sprawnością podczas zajęć plastycznych, z kolorowych ręczników powstały cudne postacie. Po pełnej uśmiechu, ogromu radości zabawie, podśpiewując poznane piosenki, dzieci otrzymały pyszne ciastka w kształcie miśków. Już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia.

Zobacz także:

Nauczanie matematyki przez grę i zabawę
PASOWANIE NA CZYTELNIKA
Menu
Skip to content