Najmilszy Gość

Aktualności

Mikołaj jest chyba najbardziej wyczekiwanym gościem przez dzieci. Do spotkania z Nim przygotowują się starannie.

Do naszego przedszkola, z workiem pełnym prezentów, przyjechał w poniedziałek, 7 grudnia. Od samego rana dzieci z niecierpliwością spoglądały na drzwi, zaglądały przez okna i  nasłuchiwały dźwięków dzwoneczków. Oprócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Przedszkolaczki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, niektóre nieco zawstydzone. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał je, aby słuchały rodziców i pań w przedszkolu.

Przy wręczaniu upominków, dzieci mówiły Gościowi wierszyki. Upominki od Mikołaja otrzymały również wszystkie Panie i Pani Dyrektor, bo dzieci powiedziały Mikołajowi, że też były grzeczne.

W podziękowaniu za prezenty, przedszkolaczki zaśpiewały Mikołajowi wesołe piosenki, pięknie zatańczyły oraz wręczyły własnoręcznie wykonane kolorowe kartki. Na zakończenie zaprosiły Gościa do wspólnej zabawy przy muzyce.

Po odjeździe Mikołaja wszyscy z zaciekawieniem otwierali paczki, w których znaleźli zabawki i słodycze.

Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Serdeczne podziękowania dla Pani Ani Figaszewskiej, że była naszym Mikołajem oraz Paniom Renacie Plewa i Martynie Ślanga za pomoc w organizacji uroczystości.

Wszystkim rodzicom dziękuję, że tak „mikołajkowo” przebrali dzieciaczki.

Zobacz także:

Przedszkolne przygotowania do Świąt
Palić, nie palić – oto jest pytanie?
Menu
Skip to content