Powitanie jesieni

Aktualności

23 września nadszedł czas powitania pięknej jesieni. Z tej okazji uczniowie klasy drugiej wraz z rodzicami  i wychowawcą udali się do Kuźnicy Kąckiej, by miło spędzić popołudnie przy ognisku integracyjnym.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała radosnym zabawom w grupie, rozmowom oraz aktywności fizycznej. Podziwiając jesienną przyrodę, uczniowie  zgromadzili kolorowe dary, które po powrocie z wycieczki ozdobiły klasowy kącik przyrody.

Jesienne spotkanie pokazało, że aktywne formy spędzania czasu wolnego potrzebne są wszystkim-  zarówno dzieciom jak i dorosłym. Dowodem na to były zadowolone miny wszystkich uczestników.

Wychowawca klasy bardzo dziękuje wszystkim Rodzicom, którzy zorganizowali wspólne spotkanie i znaleźli czas, aby tak mile spędzić jesienne popołudnie na łonie przyrody.

Zobacz także:

Dzień Głośnego Czytania
Szczepienia w szkołach
Menu
Skip to content