20 lutego bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Zespole Szkół w Granowcu. Został on przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III SP, V-VI SP, VII-VIII SP. W konkursie uczestniczyło siedmioro naszych uczniów, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych.  Recytowali oni wiersze znanych polskich poetów. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swój talent recytatorski, a większość osiągnęła sukces zajmując czołowe miejsca.

Oto zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej:

klasy I-III SP:

- I miejsce – Laura Bednarek – kl. II ,

- III miejsce – Jan Kozłowski– kl. II,

           klasy V-VI SP:

- I miejsce – Paulina Kołeczko – kl. V,

           klasy VII-VIII SP:

- II miejsce- Malwina Muszalska – kl. VII,

Wyróżnienie – Wiktoria Bielska – kl. VII

W konkursie wzięli także udział Franciszek Leśniak- kl. II, i Adrian Skrobański-  kl.VI, którzy mimo, że nie zajęli czołowych miejsc też wspaniale zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie.  Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.