Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Aktualności

4 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania matematyki, przyswajania jej w sposób przyjemny i niecodzienny.

Tego dnia uczniowie wzięli udział w konkursach,  rozwiązywali szereg zadań, zagadek, łamigłówek dotyczących mnożenia. Nad wydarzeniem czuwali nauczyciele matematyki, którzy po sprawdzeniu prac wyłonili najlepszych.

W gronie Mistrzów Tabliczki Mnożenia znaleźli się:

Klasa 4 : Alicja Duczmal, Laura Bednarek
Klasa 5 : Dawid Netter
Klasa 6 : Antnina Kędziora, Hanna Geburek, Liliana Budzińska, Paweł Plewa
Klasa 7 : Sara Pawlak, Maja Głodek
Klasa 8 : Adrian Skrobański, Nikola Kowalczyk, Oliwia Geburek.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

Zobacz także:

Granty PGR- informacje
Europejski Dzień Języków
Menu
Skip to content