Święta tuż, tuż…

Aktualności

Zgodnie z przedświąteczną tradycją nasze przedszkolaki upiekły pyszne świąteczne pierniczki.  Najpierw dzieci poznały składniki i sposób wykonania ciasta, a następnie, po dokładnym umyciu rąk, ochoczo zabrały się do pracy.

Z przygotowanego przez Panie ciasta, wykrawały foremkami w świątecznych kształtach pyszne ciasteczka. Następnie słodkie ciasteczka piekły się w przedszkolnej kuchni. Po przedszkolu zaczął unosić się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Gdy pierniczki były już gotowe, dzieci przystąpiły do ich dekorowania słodkim lukrem i barwnymi posypkami. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne.

Zobacz także:

Wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Plastycznym „Świąteczna poduszka”
Mikołajki
Menu
Skip to content