W związku z tym, że jesień dostarcza nam cały różnobarwny zestaw owoców postanowiliśmy je wykorzystać. W środę 02.10.2019r. z przyniesionych przez dzieci owoców przygotowaliśmy pyszną sałatkę  Wspólnie uczyliśmy się także zmieniać przyzwyczajenia żywieniowe do zajadania się słodyczami, zastępując je zdrowymi przekąskami. Wszyscy z zapałem przystąpili do pracy i z jeszcze większym apetytem zjadali owocową sałatkę. Zrobiliśmy tyle ,że poczęstowaliśmy też przedszkolaków.

Była to ciekawa lekcja dbania o własne zdrowie.

28.11.2018 Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę Andrzejkową. Uczniowie z klasy VI i VII zaangażowali się w udekorowanie sali, członkowie S.U.przygotowali konkursy z nagrodami i czuwali nad całością. Dzięki Radzie Rodziców mieliśmy zapewniony ciepły posiłek- zapiekankę, a jeden z rodziców zafundował nam napoje i przekąski. Mieliśmy nawet własnych DJ-ów: Dawid Rudnik i Fabian Filipiak z VII klasy przygotowali się profesjonalnie do swojego zadania - własne stanowisko, mikrofony i cała lista lubianych przez wszystkich utworów - chłopcy byli w swoim żywiole.

Dzień Kobiet w klasach I-III

Święto Kobiet to dla wszystkich Pań i Dziewczynek okazja, aby w tym dniu przeżyć coś miłego. W naszej szkole zadbali o to chłopcy częstując wszystkich  tortem i wręczając upominki. Nie zabrakło też życzeń  i tradycyjnego "Sto lat". Ponadto w tym dniu wybrane zostały najsympatyczniejsze koleżanki w szkole. To miano zyskały Oliwia Charecka z klasy III i Antonina Kędziora z klasy II.

W dniu 27 listopada 2018 rok zorganizowaliśmy dla Uczniów klas I-III zabawę andrzejkową. Dzieci licznie przebrały się za ulubione postaci z bajek, wcieliły się w role swoich ulubionych bohaterów. Tym samym wzięli udział w konkursie na najbardziej pomysłowy i samodzielnie wykonany strój.  Przy  znanych im rytmach muzyki, dzieci prezentowały swoje przebrania. Wszyscy uczniowie, którzy oczywiście się przebrali, zostali nagrodzeni. Za zorganizowanie nagród serdeczne dziękujemy pani Ewie Kuświk. Uczniowie świetnie się bawili, tańczyli podczas znanych im melodii.

 

W ostatni czwartek przed feriami, w szkole pachniało pączkami, ale nie była to jedyna przyjemność tego dnia. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę karnawałową, na której już kolejny raz grał DJ - p. Jakub Duczmal. Nasi uczniowie uwielbiają się bawić w Jego rytmach i nie wyobrażają już sobie dyskoteki bez Niego!
Chętni i kreatywni uczniowie poprzebierali się, a pozostali gratulowali im ciekawych pomysłów i potraktowali swoich kolegów jako inspirację, by na następny rok w karnawale też mieć jakiś pomysł na siebie.