W tym wyjątkowym dniu, od samego rana panowała radosna atmosfera. Chłopcy z dużym przejęciem składali życzenia swoim koleżankom oraz wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole. Panie otrzymały laurki, własnoręcznie wykonane przez najstarszych chłopców, a dziewczynki upominki – słoneczne kwiatki. Był też słodki poczęstunek przy odświętnie przystrojonych stoliczkach.

 Dziękujemy rodzicom, a szczególnie Pani Joannie, za pomoc w zorganizowaniu tego dnia.

We wtorek 3 marca 2020r mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu panią Agnieszkę, wykonującą zawód fryzjera. Było to kolejne spotkanie z cyklu poznajemy różne zawody. Pani Agnieszka opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych.

W ramach realizowanej w przedszkolu preorientacji zawodowej, 25 lutego 2020r. w Przedszkolu w Pawłowie odbyło się spotkanie z Panią Mileną Gomółka, mamą naszej wychowanki, Basi.
Pani Milena jest fryzjerką. Przyniosła ze sobą wiele akcesoriów, które prezentowała dzieciom, podczas opowiadania o swojej pracy. Najatrakcyjniejszą częścią zajęć było wykonanie pięknych fryzur wszystkim maluchom.
Na zakończenie dzieci wręczyły gościowi pamiątkową laurkę, a Basia poczęstowała kolegów słodyczami.

Serdecznie dziękujemy Pani Milenie za poświęcenie nam swojego czasu i ciekawe zajęcia.

Ostatni tydzień lutego upłynął w naszym przedszkolu na poznawaniu zawodów naszych rodziców i nie tylko. Z tej oto okazji do naszego przedszkola przybyła Pani aptekarz – Katarzyna oraz Pani weterynarz  - Marta. Obie panie wprowadziły przedszkolaków w tajniki swojej trudnej  ale i ciekawej pracy. Wdzięczni przedszkolacy podziękowali kartką i piosenką naszym gościom. Teraz czekamy jeszcze na panią fryzjerkę!

20 lutego 2020 w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Dzieci w przepięknych przebraniach przybyły, aby wspólnie potańczyć oraz bawić się w różnych zabawach i konkursach. W tym dniu także odśpiewaliśmy sto lat naszym kolegom, którzy obchodzili swoje urodziny w styczniu i lutym. Wszystkiego najlepszego!!! Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przyczynili się do pięknych przebrań dla swoich pociech, a rodzicom Antka, Roberta i Antosia za pyszne smakołyki, które umiliły nam czas.