Informujemy, że przedszkole jest placówką „nieferyjną” i w związku z tym
będzie czynne bez zmian
w okresie trwających ferii zimowych. 

W związku z pracami remontowymi budynku szkoły w Pawłowie
przez cały okres ferii zimowych (27.01.2020 – 7.02.2020)
 czynne będzie przedszkole w Chojniku.

20 stycznia, wczesnym popołudniem, na zaproszenie wnucząt przybyli „dostojni panowie i piękne damy” - babcie i dziadkowie. Uroczystość z okazji ich święta odbyła się na Sali Wiejskiej w Pawłowie.
W odświętnych strojach, przy dźwiękach muzyki, dzieci, najpiękniej jak potrafią wyraziły miłość do swoich najbliższych. Zaśpiewały piosenki, zatańczyły poleczkę, zimowego walczyka i rock and roll oraz z przejęciem recytowały wierszyki. Wręczyły także samodzielnie udekorowane „drzewka szczęścia”.
Miłym gościom życzenia złożyła również Pani Dyrektor, Anna Wilczura.
Po części artystycznej, przy aromatycznej kawie i herbatce oraz pysznym cieście wszyscy spędzili niezapomniane chwile.

Edukację o bezpieczeństwie w Internecie powinniśmy zacząć już od najmłodszych lat. Dlatego w przedszkolu rozpoczęliśmy zajęcia związane z tym tematem. Dzieci poznały Necia- robota, którego skonstruował Jaś- bohater oglądanej przez nas  bajki. Dzieci poznały zasady bezpieczeństwa w Internecie, zasady netykiety, rysowały robota i wykonywały pracę techniczną.  11 Lutego 2020 będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu. Zachęcam rodziców do zajrzenia na stronę www.necio.pl

Od 2. stycznia w obu przedszkolach przygotowywane nie tylko obiady ale także śniadania dla naszych dzieci. Jadłospis został ułożony na 4 tygodnie następujące po sobie. Zapraszamy do zapoznania się z nim, klikając na poniższy załącznik.

Załączniki:
Pobierz plik (Jadłospisy w przedszkolu.pdf)Jadłospisy w przedszkolu.pdf[ ]161 kB

Po wielu godzinach prób i przygotowań nadszedł dzień, w którym mogliśmy zaprezentować swoje talenty aktorskie w przedstawieniu Jasełkowym. Wzięli w nim  udział wszyscy przedszkolacy - od malucha po starszaka. Na przedstawienie przybyli wszyscy rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w Chojniku. Po występach był czas na rozmowę i herbatkę czy kawkę oraz wspólne spędzenie czasu ze swoimi dziećmi.