Misie, Misiaczki - relacja z przedszkola w Pawłowie

Święto Pluszowego Misia za nami. W poniedziałek, 25 listopada wszystkie dzieci przyniosły swoje ukochane pluszaczki do przedszkola. Najpierw wspólnie wykonaliśmy „misiową gazetkę”. Najstarsze dzieci znają już literki i z pomocą pani ułożyły duży napis „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”. Potem z różnej wielkości kół zrobiliśmy misia. Następnie był czas na pamiątkowe zdjęcia i poranną gimnastykę z misiami. Po śniadaniu, ciąg dalszy świątecznej zabawy: tańce, obejrzenie bajki o misiu Uszatku i Koralgolu. A po obiadku, zrobiliśmy „misiowe obrazki”, które zawiesimy w swoich pokojach. To był wesoły dzień.

 

Relacja z przedszkola w Chojniku

Pluszowy miś z wystawy miś
Na spacer chciał do dzieci iść
A że był zuch, ten dzielny miś
Zapukał do przedszkolnych drzwi

Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka. 25 listopada 2019r. przedszkolacy w Chojniku  również świętowali Dzień Pluszowego Misia. Przez cały dzień w różnorodny sposób spędzali zajęcia z małym pluszowym przyjacielem.