Jak co roku w naszej szkole wraz ze świętami Bożego Narodzenia, z którymi wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów, uczniowie klasy I, II i III pod opieką wychowawców: Ewy Kuświk, Renaty Gąbki, Magdaleny Kołeczko przygotowali inscenizację o Bożym Narodzeniu. Jasełka  zostały przedstawione 6. stycznia w kościele parafialnym w Chojniku. Dzieci zostały zaproszone do występu przez Księdza Proboszcza Marka Jasianka, który z góry podziękował uczniom, nauczycielom, rodzicom i  pani Dyrektor Annie Wilczura za przygotowanie i przedstawienie inscenizacji bożonarodzeniowej.

Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, aniołów, gwiazdeczek, dzieci i trzech króli. Ciepło, prosto z serc płynące teksty odgrywanych ról, zawierające  dziecięcą wrażliwość ukazały nam, czym jest miłość, życzliwość i nadzieja. Uroku przedstawieniu dodały śpiewane kolędy, do których przygrywali nam uczniowie klas starszych: Paulina Kołeczko i Adrian Skrobański. Do śpiewu włączyli się licznie przybyli rodzice, parafianie i goście, czym wspólnie stworzyliśmy miłą i serdeczną atmosferę. Na zakończenie przedstawienia uczniowie wszystkim obecnym w kościele złożyli życzenia i pokłonili się, dziękując za przybycie. Cała publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.

Dziękujemy dzieciom za piękny występ; Rodzicom za obecność i efektowność przygotowanych strojów dla dzieci; wszystkim Parafianom i Gościom za wspólne świętowanie.