Dbając o bezpieczeństwo naszych wychowanków w czasie zbliżających się ferii zimowych, 24 stycznia 2020r. przedszkolacy oraz uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w  spotkaniu profilaktyczno – edukacyjnym z udziałem przedstawiciela Policji, sierżantem sztabowym panem Pawłem Grzesiakiem. Spotkanie poświęcone było między innymi zasadom bezpiecznego spędzania zimowej przerwy. Policjant omówił z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. 

Mówił o niebezpieczeństwie  wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne, o konieczności noszenia odblasków. Dzieci brały żywy udział w dyskusji, co świadczy o zainteresowaniu tematem oraz wiedzą jaką już posiadają. Spotkanie z policjantem to element profilaktyki, aby rozpoczynające się ferie upłynęły zdrowo i bezpiecznie. Pani Dyrektor, nauczyciele i dzieci bardzo dziękują  za drogocenne wskazówki.

Wszystkim Przedszkolakom i Uczniom życzymy udanych  i bezpiecznych ferii!!!