Wycieczka klas 1-3

Wyjazdy

W dniu 9.06.2022 r. klasy I-III wraz w wychowawcami wyruszyły na wycieczkę do  JuraPark w  Krasiejowie. Na miejscu przywitała nas pani przewodnik, z którą rozpoczęliśmy niezapomnianą podróż wehikułem czasu. Cofnęliśmy się do momentu powstania wszechświata, Układu Słonecznego i Ziemi. Baro atrakcyjna była przejażdżka w mobilnym kinie. Dalej przeszliśmy ścieżką edukacyjną na świeżym powietrzu, spotkaliśmy ponad setką realistycznych modeli dinozaurów,  podziwialiśmy eksponaty z którymi robiliśmy sobie zdjęcia. Zwiedziliśmy prehistoryczne oceanarium,  pawilon paleontologiczny. Naszą wycieczkę zakończyliśmy zwiedzaniem parku ewolucji gdzie odbyliśmy podróż w czasie, na pokładzie promu kosmicznego. Zobaczyliśmy moment zagłady dinozaurów a następnie przeszliśmy śladami naszych przodków i poznaliśmy historię i ewolucję ludzkości. Bardzo zmęczeni ale z dużym bagażem wrażeń wróciliśmy do domów.

Zobacz także:

Zakończenie roku
Festyn rodzinny
Menu
Skip to content