Wakacje 🙂

Aktualności

25 czerwca 2021r. w szkole w Chojniku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 klas 1-3 oraz pożegnanie tegorocznych trzecioklasistów, którzy dalszą edukację będą kontynuować w budynku szkoły w Pawłowie.

Podczas części oficjalnej Pani Dyrektor Anna Wilczura wręczyła uczniom nagrody za osiągnięcia w nauce i świadectwa ukończenia klasy trzeciej, życząc im sukcesów w dalszej nauce i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Dzieci z rąk wychowawcy otrzymały także pamiątkowe medale na koniec pierwszego etapu edukacji w szkole. W części artystycznej uczniowie klasy drugiej pożegnali swych starszych kolegów i koleżanki obdarowując ich upominkami. Trzecioklasiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom za ich wysiłek, trud włożony w ich wychowanie i naukę, za obecność w ważnych dla nich chwilach, a młodszym uczniom za miłe chwile spędzone razem w szkole. Wyrazy wdzięczności skierowali również do Pana Adama Mielcarka- radnego naszej gminy i sołtysa wsi Chojnik za całoroczną współpracę i okazywaną pomoc.
Wakacyjne piosenki i ostatni dzwonek były ostatnim elementem uroczystości i oznajmiły, że: nadszedł czas wakacji !

Zobacz także:

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
Strażacy Przedszkolakom
Menu
Skip to content