Wprowadzamy naukę zdalną dla klas IV-VIII

AktualnościNauczanie zdalne

SZANOWNI PAŃSTWO !

Jak zapewne słyszeliście z dniem 26 października br. przechodzimy na nauczanie hybrydowe. Oznacza to, że dzieci przedszkolne i uczniowie klas I – III będą „normalnie” uczęszczać do przedszkola czy szkoły, a uczniowie klas IV – VIII rozpoczynają naukę zdalną wizyjną.

Lekcje będą odbywać się w tych samych godzinach co w szkole, ale ich czas zostanie skrócony do około 30 minut. Plan lekcji na razie nie zostanie zmieniony. Uczeń wchodzi na lekcję przez Microsoft Teams i wtedy jest obecny. Bierze „na żywo” udział w zajęciach.

Brak obecności musi być przez Państwa usprawiedliwiony.

Taka forma pracy szkoły będzie trwać do 8 listopada – na pewno, potem rząd lub właściwy minister podejmie kolejne decyzje. W razie pytań czy problemów proszę o kontakt z wychowawcami.

Jeżeli w rodzinie jest większa liczba dzieci na zdalnym nauczaniu, to mamy możliwość wypożyczenia tabletu dla ucznia. Może zrobić to rodzic, który z dowodem osobistym zgłasza się osobiście do szkoły – przez sekretariat. Wypożyczenie jest umową cywilno-prawną.

Proszę również o dopilnowanie obowiązku szkolnego dzieci i mam nadzieję, że ta trudna dla wszystkich sytuacja zakończy się szybciej niż myślimy.

 Życzę dużo zdrowia !

 

Anna Wilczura – dyrektor Zespołu Szkół w Pawłowie.

Zobacz także:

„Dobrze jemy”
Dzień Edukacji Narodowej
Menu
Skip to content