ANDRZEJKI ONLINE I NIE TYLKO…

Aktualności

Tradycja organizowania zabaw ANDRZEJKOWYCH w naszej szkole kontynuowana jest od wielu lat. W tym roku mimo nauki zdalnej też znaleźliśmy sposób, aby się do nich przygotować.  Uczniowie klas   1-3 podczas zajęć wykonali zaproszenia i plakaty, które miały zachęcić  dzieci do zabaw zarówno online na zajęciach, jak i swoich domach, w gronie najbliższych.

Wspólną zabawę rozpoczęliśmy na zajęciach informatycznych, gdzie zabawy komputerowe pozwoliły ,,wywróżyć” uczestnikom imię przyszłego  oblubieńca lub oblubienicy. Ponadto dzieci wybierając odpowiednią kartę dowiedziały się, gdzie mogą zamieszkać w przyszłości,  co ich czeka za jakiś czas i kim zostaną.

Swoje zabawy kontynuowali również w domach organizując własne bale i odczytując przepowiednie z wosku. Nasze dzieci udowodniły, że  bawić się można wszędzie i mimo, że nie spotkaliśmy się osobiście wszyscy przeżyli radosne chwile w ANDRZEJKOWY CZAS.

Zobacz także:

Wirtualny kiermasz książek
Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze!
Menu
Skip to content