Bal karnawałowy 2021

Aktualności

Karnawał to czas zabaw i bali, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego.
Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Przedszkolaki i szkolniacy z dumą prezentowali bajeczne stroje. Z wielką ochotą wszyscy uczestniczyli  w tańcach, zabawach i konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal dopiero za rok!!!

Zobacz także:

Walentynki w naszej szkole!
Konkurs – Mój Kościół
Menu
Skip to content