Konkurs taneczny – grupy przedszkolne

Aktualności
Tradycją naszego przedszkola jest coroczna organizacja konkursu tanecznego. W tym roku tematem jest ”Na współczesną nutę.” Konkurs co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich przedszkoli na terenie naszej gminy. Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za przygotowanie swoich dzieci. Jest to możliwość zobaczenia na jak wysokim poziomie pracują przedszkola w Gminie Sośnie! Niech wygrają najlepsi! Powodzenia!

Publiczne Przedszkole w Bogdaju

Publiczne Przedszkole w Granowcu

Publiczne Przedszkole w Pawłowie – Oddział w Pawłowie

Publiczne Przedszkole w Pawłowie – Oddział w Chojniku

Przedszkole Samorządowe w Sośniach – Motylki

Przedszkole Samorządowe w Sośniach- Żabki

Przedszkole Samorządowe w Sośniach – Biedronki

Przedszkole Samorządowe w Sośniach – Pszczółki

Zobacz także:

Śniadanie na szóstkę
Oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów do grona czytelników biblioteki szkolnej
Menu
Skip to content