„Mała Piłkarska Kadra Czeka” – zawody sportowe

AktualnościSukcesy naszych uczniów

W dniu 22 kwietnia odbyły się w naszej szkole Gminne Zawody Sportowe „Mała Piłkarska Kadra Czeka” rocznik 2009 i młodsi. Dziewczyny zagrały w składzie: Hanna Geburek, Liliana Budzińska, Oliwia Charecka, Julia i Sara Pawlak, Wiktoria Walotka.

Chłopcy reprezentowali naszą szkołę w składzie: Paweł Filipiak, Paweł Plewa, Sandro Szlachta, Jakub Kret, Dawid Netter, Franek Leśniak, Norbert Szczypkowski, Bartosz Rudnik, Jan Skrobański, Jan Kozłowski.

Gościliśmy także młodych zawodników z Cieszyna oraz z Sośni. W drużynie ze szkoły z Cieszyna występowali również zawodnicy z Ukrainy. Wszyscy świetnie się bawili i rywalizowali w duchu „fair play”.
Drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły zajęły 2 miejsca.

Serdecznie gratulujemy !!!

Zobacz także:

Śladami ptaków – wycieczka do Doliny Baryczy
Gminny Konkurs „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”
Menu
Skip to content