Międzynarodowy Dzień Kropki

Przedszkole

We wtorek 15 września  obchodziliśmy Światowy Dzień Kropki.  Z tego powodu zaprosiliśmy wszystkich przedszkolaków do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło w naszym przedszkolu. Dzieci w tym dniu przyszły ubrane w kropki. Powstały różne kolorowe kropkowe prace, które wyszły spod ręki naszych zdolnych przedszkolaków.  Podczas zajęć oglądaliśmy  film „The Dot” oraz rozmawialiśmy na temat wiary we własne możliwości.  Chętni rysowali swój talent w dużej kropce. Dodatkowo dużym  zainteresowaniem cieszyła się aplikacja komputerowa, w której dzieci mogły zobaczyć swoją pracę w 3D.

Zobacz także:

Nowoczesne technologie w Przedszkolu
Wycieczka do Gospodarstwa Pasiecznego ,,Gucio”
Menu
Skip to content