Palić, nie palić – oto jest pytanie?

Aktualności

XX edycja  konkursu „Palić, nie palić- oto jest pytanie?” została rozstrzygnięta.  Tegoroczny konkurs skierowano do uczniów klasy VI, a jego przedmiotem  było napisanie apelu do rówieśników pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” na temat e-papierosów. Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia, poszerzenie wiedzy uczniów na temat negatywnych skutków używania e-papierosów oraz promowanie nieużywania e-papierosów.

Naszą szkołę w etapie powiatowym reprezentowały dwie prace – Pauliny Kołeczko i Oliwii Chareckiej. Apel Pauliny został doceniony przez powiatową komisję konkursową i zajął III miejsce.

Uczennicom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły oraz gratuleujemy pomysłowego  i oryginalnego ujęcia tematu!

Zobacz także:

Najmilszy Gość
„Razem na Święta” 2020
Menu
Skip to content