PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Biblioteka

Dnia 18 listopada 2021 r. odbyło się oficjalne przyjęcie uczniów klasy pierwszej do grona czytelników biblioteki szkolnej. Inscenizacja przygotowana przez koleżanki i kolegów z kl. II i III, przekazała młodym  czytelnikom, że biblioteka to miejsce bezpieczne, przyjazne i radosne. Po takim wprowadzeniu, skupione i poważne uroczycie przyrzekły, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Po części artystycznej i uroczystym pasowaniu, każdy otrzymał pamiątkowy dyplom. Mamy nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów.

Zobacz także:

Dzień Pluszowego Misia
Bo to okazja nie byle jaka  – pasowanie na przedszkolaka!
Menu
Skip to content