Pasowanie na przedszkolaka

Przedszkole

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując  gromkie brawa od Pani Dyrektor – jedynego gościa tej uroczystości. Po  złożeniu  uroczystego przyrzeczenia-  Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała  „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków  oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był   słodko owocowy poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Szkoda ,że rodzice nie mogli uczestniczyć na żywo. Zamiast tego została im wysłana szczegółowa relacja fotograficzna.

Zobacz także:

Informacje dla Rodziców
Święto Pluszowego Misia
Menu
Skip to content