Potrzebujesz wsparcia? Tu je znajdziesz!

AktualnościPedagog
Szanowni Rodzice, Uczniowie

Informujemy, że codziennie w godzinach 8.00 – 14.00  również w okresie ferii zimowych są do Państwa dyspozycji nasi specjaliści, którzy udzielają dzieciom i młodzieży a także rodzicom wsparcia psychologiczno – pedagogicznego.

W celu zgłoszenia problemu lub uzyskania porady/konsultacji należy zadzwonić pod stały numer telefonu Poradni 62 736 51 39

Możesz się do nas zgłosić zawsze wtedy, gdy masz problem i oczekujesz pomocy psychologa, pedagoga, logopedy, kontaktując się z nami telefonicznie lub osobiście. Nie jest wymaganie skierowanie czy wcześniejsze umówienie spotkania.

Dodatkowo w każdy poniedziałek w godzinach od 15.00 – 18.00  dyżur pełni nasz psycholog. (Lista specjalistów na stronie internetowej w zakładce dyżury). https://www.poradnia-ostrow.pl/

Adresy e-mail pracowników dla wszystkich osób, które mają wątpliwości, potrzebują wsparcia lub chciałyby zasięgnąć informacji dostępne na naszej stronie w zakładce  „O nas”.

Zobacz także:

Powrót do szkoły!
Język angielski – informacje o egzaminie
Menu
Skip to content