Przedświąteczne zamieszanie u Przedszkolaków

Przedszkole

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Święta te cieszą nas pięknem choinki, soczystą barwą barszczu wigilijnego, zapachem igliwia, a przede wszystkim uśmiechem i radością najbliższych w szczególności dzieci. Dlatego przedszkolacy, aby wejść w klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wykonali szereg zadań. Ten rok ze względu na covid jest rokiem szczególnym, ponieważ po raz pierwszy na naszym przedstawieniu zabrakło publiczności oraz rodziców.  W związku z powyższym nasze aktorskie poczynania nagraliśmy i udostępniliśmy naszym rodzicom. W tym dniu rozbrzmiały kolędy, i inne świąteczne śpiewanie. Nie  zabrakło Maryi z Józefem i Dzieciątkiem, Aniołów, Pastuszków, oraz Trzech Króli. Na stole czekał opłatek. Po zakończeniu pastorałki  dzieci oraz opiekunowie podzielili się nim, po czym wspólnie zasiedliśmy do przedszkolnej wigilii. Podsumowaniem tego świątecznego dnia była wizyta długo oczekiwanego gościa  Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami.

Zobacz także:

Świąteczne życzenia od Samorządu Uczniowskiego
TIK w przedszkolu
Menu
Skip to content