„Razem na Święta” – podsumowanie

Projekty

Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy z naszej szkoły  i przedszkoli z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w tą  szlachetna akcję. Zorganizowali zbiórkę podarunków dla dzieci z domu Dziecka  w Bierutowie. Cel ten spotkał się z bardzo dużym  odzewem, czego efektem było zebranie ogromnej ilości upominków i przekazanie ich przy pomocy OSP w Pawłowie potrzebującym  dzieciom.

Zorganizowaliśmy również  zbiórkę karmy dla zwierząt, którą osobiści odebrali pracownicy i wolontariusze Schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim.

Ponadto rodzice i uczniowie  nadal realizują zadanie wspierania osób potrzebujących funduszy na leczenie, poprzez zbiórkę  plastikowych nakrętek. Przekazaliśmy już ich kilka worków Pani Joannie Netter, która jest zaangażowana w akcję pomocy Weronice z Granowca chorej na białaczkę.

Nasi uczniowie przygotowali również ozdoby na wspólną choinkę w ramach akcji „Choinka dla Jezusa” dla Parafii w Chojniku.

Zarówno najmłodsi jak i uczniowie starszych klas zaangażowali się  w akcję pod hasłem „Kartka z życzeniami świątecznymi dla Weroniki”. Bardzo wiele osób wykonało własnoręcznie kartki Bożonarodzeniowe,  w środku których napisane były piękne, z serca płynące życzenia. Kartki z życzeniami oraz  upominek przekazane zostały na ręce opiekuna Weroniki, gdyż ich adresatka przebywała w szpitalu na badaniach.

Dziękujemy  wszystkim wolontariuszom – uczniom z naszej szkoły za ogromny trud włożony w przeprowadzenie powyższych akcji.
Dziękujemy Rodzicom i Dyrekcji szkoły za pomoc i wsparcie naszych uczniów i przedszkolaków w podejmowanych działaniach.
Jesteśmy dumni, że mamy możliwość pracować z tak oddanymi maluchami i młodzieżą.

Zobacz także:

„Najpiękniejsza dla nas jest Wielkopolska wzdłuż i wszerz”
Boże Narodzenie 2020
Menu
Skip to content