Rozpoczęcie roku szkolnego

Aktualności

1.września uczniowie pożegnali wakacje i przywitali nowy rok szkolny 2021/2022.

Uroczystość została podzielona na dwa etapy. Jako pierwsi ze szkołą przywitali się najmłodsi, czyli uczniowie z oddziałów 1-3. W szczególności serdecznie przyjęto wśród społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych,  rozpoczynających swoją przygodę z nauką.

Następnie inaugurację roku kontynuowano w placówce w Pawłowie. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, uczniowie przedstawili krótką część artystyczną, wspomnieli o mijających wakacjach oraz nawiązali do wydarzeń z 1939 r.

Podczas krótkiego spotkania, w którym towarzyszyli nam także Dyrektor CUW – Pani Arleta Zadka, przedstawiciel Rady Rodziców – Pani Katarzyna Leśniak oraz ksiądz proboszcz Marek Jasianek, popłynęły słowa podziękowania dla ustępującej Dyrektor – Pani Anny Wilczura. Jednocześnie, gratulacje oraz życzenia złożono Pani Halinie Doktór obejmującej funkcję Dyrektora Szkoły.

Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Zobacz także:

Narodowe Czytanie 2021
Zestaw podręczników na rok szkolny 2021/2022
Menu
Skip to content