Święto Pluszowego Misia

Przedszkole

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie po prostu – Pluszowe Misie. W dniu 25.11.2020r. przedszkolaki z naszych oddziałów uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Misiowa pobudka”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce. W tym magicznym dniu nawet na śniadanie było to, co misie lubią najbardziej czyli kanapeczki z miodkiem.

Zobacz także:

Pasowanie na przedszkolaka
Być jak Święty Mikołaj…
Menu
Skip to content