TIK w przedszkolu

Przedszkole

Dzieci z przedszkola Pawłów, Chojnik uczestniczyły w zajęciach z tablicą interaktywną. Śpiewaliśmy „Pingwinka”, ubieraliśmy w zimowy strój misia, dekorowaliśmy choinkę i aniołka, układaliśmy bałwanka z misiem Bu. Zajęcia prowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej pomogły zachęcić dzieci do samodzielnego działania i zaangażowania się w proces zdobywania wiedzy i umiejętności. Zajęcia okazały się ciekawsze od tradycyjnych – choćby z uwagi na obecność interaktywnych zadań, możliwość prezentowania materiałów multimedialnych i korzystania z zasobów internetu. Dzieci podczas zajęć były bardziej skoncentrowane, a jednocześnie bardziej pewne siebie, gdyż dobrze czuły się wykorzystując nowe technologie

Zobacz także:

Przedświąteczne zamieszanie u Przedszkolaków
Gminny konkurs plastyczny „Mikołajkowy Kubek” rozstrzygnięty
Menu
Skip to content