„Top Model” z okazji Dnia Chłopca

Samorząd Uczniowski

We wtorek 29. września 2020r. w Zespole Szkół w Pawłowie odbył się konkurs „Top Model”,  został on zorganizowany z okazji „Dnia Chłopca”. Pokaz  został przygotowany przez Szkolny  Samorząd Uczniowski, który  wcześniej przy współudziale opiekuna opracował regulamin konkursu. Każda  klasa wystawiła dwóch uczniów, którzy mieli zaprezentować się na wybiegu w modnej stylizacji. W konkursie wzięli udział następujący uczniowie:  z klasy piątej: Paweł Plewa i Konrad Noskowicz, z klasy szóstej: Wojtek Pawlak i Paweł Filipiak, z klasy siódmej: Kacper Pacyna i Mikołaj Kupaj, a z klasy ósmej: Maciej Wysota i Dawid Borecki. Każdy model musiał również odpowiedzieć na kilka pytań i był oceniany przez trzyosobowe jury w składzie: Antonina Kędziora, Wiktoria Bielska i Magdalena Jędrysiak. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy z klasy VI i V. Pierwsze miejsce w konkursie „Top Model” zajął Wojtek Pawlak, drugie Paweł Filipiak, a trzecie Paweł Plewa. Chłopcy ci otrzymali medale i dyplomy. Wszyscy pozostali uczniowie za udział  otrzymali dyplomy i słodkie wafelki.

Opiekun S.U – Grzegorz Ziętek

Zobacz także:

Terminarz dni wolnych od zajęć lekcyjnych
Dzień Chłopaka – wybieramy najsympatyczniejszego
Menu
Skip to content