Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Aktualności

24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Jako pierwsi ze szkołą pożegnali się najmłodsi, czyli uczniowie z oddziałów I-III. Był to ważny dzień dla trzecioklasistów, którzy zakończyli swój pierwszy etap edukacyjny i będą od września w gronie uczniów starszych. Swą wdzięczność dla wychowawczyni, nauczycieli i rodziców za wprowadzenie ich w świat nauki i odkrywanie niezwykłych tajemnic, wyrazili poprzez krótki program artystyczny przygotowany specjalnie na tę uroczystość.

Akademię dla klas IV-VIII poprowadzili tegoroczni absolwenci, dla których był to ostatni dzień w murach szkoły podstawowej. W uroczystości uczestniczyli pani Dyrektor, nauczyciele, uczniowie, rodzice, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście: Dyrektor Centrum Usług Wspólnych – Pani Arleta Zadka, Radny Gminy Sośnie – Pan Adam Mielcarek, przedstawiciel Rady Rodziców – Pani Katarzyna Leśniak. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce i sukcesy osiągnięte w konkursach oraz za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Były również listy gratulacyjne dla rodziców uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, jak również podziękowania dla osób, które zawsze chętnie poświęcali swój wolny czas działaniom na rzecz szkoły. Część oficjalną uroczystości zakończyły przemówienia Pani Dyrektor Haliny Doktór oraz zaproszonych gości, podsumowujące rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych  wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Po rozdaniu  nagród ósmoklasiści zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności artystyczno-aktorskie, w humorystycznym repertuarze podsumowali mijające lata nauki. W programie znalazł się również występ uczniów z klas VII, którzy pożegnali swoich  starszych kolegów i koleżanki oraz wręczyli im drobne upominki.

Absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach, a wszystkim uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

Zobacz także:

Wakacyjne życzenia
Wakacje w przedszkolu
Menu
Skip to content