,,WARZYWA I OWOCE DAJĄ MOCE”

AktualnościKomunikatyProjekty

Uczniowie klas 1-3,  realizując  kolejne działania w ramach programu  ,,Dobrze Jemy” fundacji Na Widelcu, wykonali swoją pracę konkursową pt. ,,Warzywa i owoce dają moce”. Na konkurs został wysłany filmik z działaniami uczniów promującymi  walory zdrowotne warzyw i owoców w codziennej diecie. W ramach podjętych działań wykonali oni i zaprezentowali szkolną encyklopedię warzyw i owoców, samodzielnie przygotowywali oraz degustowali pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe i warzywne, przeprowadzili wywiad o owocach i warzywach , a także zaprezentowali własne rymowanki na wyżej wymieniony temat.
Zgłoszona praca konkursowa w ramach programu Dobrze Jemy została zaakceptowana przez organizatorów i umieszczona  w galerii prac konkursowych.  Praca konkursowa musi zebrać 100 głosów, aby przejść do kolejnego etapu, czyli oceny prac przez Jury. Jedna osoba z jednego adresu IP, w ciągu jednej doby, może zagłosować tylko raz na naszą pracę przez naciśnięcie przycisku zagłosuj. Głosowanie trwa od 19 kwietnia 2021 r. do 14 maja 2021.  https://dobrzejemy.szkolanawidelcu.pl/konkurs/zaglosuj-na-prace/?praca=42

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmiku i oddania na niego swego głosu oraz włączenie do swej codziennej diety warzyw i owoców bo ,, Warzywa i owoce dają moce”

Zobacz także:

Egzamin ósmoklasisty coraz bliżej…
Powrót do przedszkola!
Menu
Skip to content