Wiosna i święta cieszą wszystkich…

Aktualności

Wraz z nadejściem wiosny uczniowie klas I-III bacznie obserwowali zmiany, które zachodziły w przyrodzie. Umieli je zaprezentować w swoich pracach plastycznych oraz rozwiązując zagadki i quizy.  Podczas zajęć  poznawali i omawiali także tradycje Świąt Wielkanocnych obchodzone w naszych domach, kraju oraz innych państwach. Prezentowane filmiki oraz rozwiązywane wspólnie podczas nauki zdalnej quizy o tematyce świątecznej wykazały, że tradycje i obrzędy nie są im obce i często kultywowane są  w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Dzieci chętnie włączały się w wykonywanie wiosennych i świątecznych  ozdób oraz tradycyjnych kartek z życzeniami, które mogli przekazać bliskim i znajomym.

WIOSNA I ŚWIĘTA RADUJĄ WSZYSTKICH.

Zobacz także:

Wielkanoc
Nauczanie zdalne w przedszkolu
Menu
Skip to content