Witaj Szkoło!

AktualnościUroczystości

1. września przywitaliśmy Nowy Rok Szkolny 2020/2021

Uroczystość odbyła się z podziałem na tury, dzięki czemu wszyscy uczniowie mogli bezpiecznie zawitać w murach swojej szkoły.

Słowa powitania i życzenia do uczniów wszystkich klas skierowała Dyrektor Szkoły Pani Anna Wilczura. Pierwszo- oraz Czwartoklasiści zostali  ciepło przyjęci do naszego grona przez Wychowawczynie oraz przez Panią Dyrektor. Po krótkim inauguracyjnym spotkaniu, w którym towarzyszyli nam także Wójt Gminy Pan Stanisław Budzik, Dyrektor CUW Pani Arleta Zadka oraz Radny Pan Paweł Kołeczko, uczniowie klas starszych spotkali się w z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Tego dnia również Przedszkolaki po raz pierwszy spotkały się w swoich salach w pełnym składzie. Szerokie uśmiechy i radosne spojrzenia wyraźnie wskazywały, że długo czekali na ten moment.

Ciesząc się z możliwości wspólnego pobytu w szkole, życzymy Wam Drodzy Uczniowie wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów i entuzjazmu w podejmowaniu nowych wyzwań. Niech nowy rok szkolny będzie czasem wytężonej nauki, rozwoju zainteresowań i pogłębiania przyjaźni.

Zobacz także:

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego
Funkcjonowanie klas I-VIII
Menu
Skip to content