Wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Plastycznym „Świąteczna poduszka”

AktualnościKonkursy

We wtorek 14 grudnia odbyło się uroczyste rozdanie nagród uczniom naszej szkoły, którzy zostali wyróżnieni w Gminnym Konkursie Plastycznym pod nazwą „Świąteczna Poduszka” organizowanym przez Gminę Sośnie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną.

Zadaniem uczestników było wykonanie wzoru swojej poduszki o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Spośród wszystkich nadesłanych prac, komisja konkursowa wyłoniła najładniejsze obrazki. Było to niełatwe zadanie, gdyż wszystkie malunki były piękne i kolorowe. Każdy uczestnik został obdarowany mięciutką poduszką, a wyróżnione troje dzieci z naszej szkoły, poza poduszką, otrzymało dodatkowo upominki, które zostały wręczone przez dyrektor GOK i GB Panią Dorotę Kurzawską oraz zastępcę wójta Gminy Sośnie Pana Dariusza Berka.

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Filip Mycka, Amelia Szatkowska oraz Lena Pawlak.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także:

Nauczanie zdalne
Święta tuż, tuż…
Menu
Skip to content