Wycieczka do Domasławic

Wyjazdy

W dniu 09.03.2022 r. uczniowie klas  I -IV uczestniczyli w wycieczce do Domasławic w ramach Programu Edukacja dla Doliny Baryczy narzędziem wzmocnienia rozpoznawalności i potencjału obszaru Doliny Baryczy – edycja II. Odbyliśmy warsztaty dydaktyczne pt. Kolorowe eksperymenty, w których dzieci samodzielnie wykonywały doświadczenia, opisywały je i wyciągały wnioski. Dowiedziały się jak filtrować wodę, jak funkcjonuje pompa ciepła oraz jak działają elektrownie wiatrowe. Podczas zajęć, uczniowie mieli możliwość przyjęcia postawy proekologicznej. W trakcie pobytu w Campusie, skorzystaliśmy także  z parku linowego, który był dla wszystkich uczestników bardzo ciekawą atrakcją. Zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i dodatkowe atrakcje przyniosły dzieciom  zadowolenie i uśmiech na twarzy. Do szkoły wróciliśmy radośni i szczęśliwi.

Zobacz także:

Konkurs
Stąd jesteśmy – podsumowanie projektu
Menu
Skip to content