Wyróżnienie dla Zespołu Szkół w Pawłowie w projekcie: Lekcja:Enter.

Aktualności

W grudniu 2020r. został ogłoszony konkurs  pt.: Szkoła nowych możliwości.  Jego celem było wyłonienie najciekawszych rozwiązań w zakresie wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych (TIK) w edukacji  przygotowanych przez szkoły biorące udział w projekcie Lekcja:Enter.

Zespół nauczycieli naszej szkoły przygotował sprawozdanie z działań dotyczących wprowadzenia nowych technologii w placówce; było ono oceniane  w kategorii  rozwiązań instytucjonalno-organizacyjnych.

Dziś otrzymaliśmy miłą informację, że otrzymaliśmy wyróżnienie, i jak zostało stwierdzone prze organizatora: „jest to wyróżnienie za modelowe przygotowanie procesu wprowadzania szkoły w świat cyfrowy i jego realizację”.

Kapituła doceniła przeprowadzony w szkole proces diagnozy dostępnych zasobów, poziomu umiejętności cyfrowych grona pedagogicznego, zidentyfikowanie grupy entuzjastów TIK w wśród nauczycieli i uczniów, a w konsekwencji powołanie zespołu ds. TIK oraz koordynatora cyfryzacji szkoły.

Nagrodą w konkursie jest notebook.

Poniżej zamieszczamy link z ogłoszenia konkursu: Konkurs | Lekcja:Enter

Zobacz także:

1 Marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Szkolna Instrukcja Organizowania i Przeprowadzania Egzaminu Ósmoklasisty
Menu
Skip to content