Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Uroczystości

26 czerwca 2020r. na długo pozostanie w pamięci uczniów naszej szkoły. Pierwsze zakończenie roku szkolnego bez uroczystego apelu…

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 przebiegało w nietypowy sposób. W związku z panującą epidemią Covid 19 wręczenie świadectw uczniom klas I-VII odbyło się o wyznaczonych godzinach z zachowaniem odległości, w maseczkach. Podczas spotkań wychowawcy podsumowali wyniki w nauce – wręczyli świadectwa, nagrody oraz przypomnieli uczniom o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji. Skromną uroczystością w szkole pożegnano uczniów klasy VIII.

Podczas krótkiego spotkania, w obecności rodziców nasi ósmoklasiści otrzymali, z rąk pani Dyrektor Anny Wilczura, nagrody i świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Uczniowie klasy ósmej podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za codzienny trud włożony w ich nauczanie, wychowanie i troskliwą opiekę każdego dnia. W trakcie uroczystości wręczono również podziękowania rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły.

Wszystkie rozstania są trudne, zwłaszcza po wielu wspólnych latach, ale niestety nieuniknione.
Wszystkim Uczniom życzymy udanych wakacji a naszym absolwentom powodzenia na kolejnym etapie edukacyjnym i zrealizowania wszystkich życiowych planów!

Zobacz także:

Bezpieczny powrót do szkoły – wskazówki dla rodzica
Dziękujemy Wam Rodzice!
Menu
Skip to content