Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Aktualności

„Niesieni falami życia przepłynęliśmy morze wiedzy!” Tymi słowami 25 czerwca 2021 r. ósmoklasiści Zespołu Szkół w Pawłowie zakończyli rok szkolny 2020/2021. Rok ten nie należał do łatwych, jednak nasi uczniowie mimo pandemii uczyli się wytrwale i dlatego dla wielu z nich zakończył się on sukcesem, o czym świadczy duża ilość świadectw  z wyróżnieniem oraz nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i 100% frekwencję.

Podczas uroczystego zakończenia roku z rąk Pani Dyrektor nagrody i świadectwa ukończenia szkoły podstawowej otrzymało 17  ósmoklasistów, którzy podczas montażu słowno-muzycznego podziękowali swoim nauczycielom  i rodzicom za codzienny trud włożony w ich nauczanie, wychowanie i troskliwą opiekę każdego dnia.  W trakcie uroczystości podziękowania otrzymali również wspierający naszą szkołę rodzice. Szczególne słowa uznania i podziękowania  za zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz naszej placówki  skierowała Pani Dyrektor do przyjaciół szkoły.

Wszystkie rozstania są trudne, zwłaszcza po wielu wspólnych latach, ale niestety nieuniknione. Naszym absolwentom życzymy powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim uczniom szkoły życzymy udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Zobacz także:

Rozpoczęcie roku szkolnego- informacje!
Wakacje 🙂
Menu
Skip to content