Zapoznanie ze szkołą

Aktualności

26 maja 2021r. dzieci z zerówki po raz pierwszy miały możliwość zasiąść w szkolnej ławce i poczuć się jak uczniowie. W tym dniu także mogli poznać się wzajemnie, ponieważ do szkoły dotarli wychowankowie z obydwu oddziałów przedszkolnych. Były to zarazem zajęcia integracyjne. Na początku w ramach integracji wszyscy zagrali w grę planszową przygotowaną przez dzieci z przedszkola w Pawłowie. Mieli także możliwość poznania pomieszczeń szkolnych: biblioteki, łazienek, pracowni komputerowej, pokoju nauczycielskiego oraz swojej przyszłej klasy lekcyjnej, w której zasiedli do ławek. Bardzo szybko zaprzyjaźnili się i na dowód tego każdy przygotował piękną rysunkową niespodziankę dla swojego kolegi, koleżanki z ławki. Dzieci były bardzo zadowolone i chętnie przyjdą tu we wrześniu.

Zobacz także:

Dzień Dziecka i Sportu!
List do Rodziców
Menu
Skip to content